Nejstarši motoškola v České republice
Založena v roce 1994

Nejstarší motoškola v České republice

Naše historie

STOP NEHODÁM z.s. jsme oficiálně založili v roce 2008, a to s cílem přispět alespoň malým dílem ke zlepšení bezpečnosti silničního provozu. Mezi nejohroženější účastníky silničního provozu patří právě motorkáři.

Všechno ale začalo mnohem dříve.

Od roku 1994 jsme začali pomáhat při rozboru zvlášť vážných dopravních nehod motocyklistů. Na základě těchto poznatků jsme začali pracovat také na zlepšení jejich schopností v autoškolách a na koncepci první motoškoly. Připravili jsme vlastní metodiku výuky motorkářů, kterou jsme v dalších letech doplňovali, modernizovali a dál s ní pracovali na desítkách kurzů v každém roce. Vytvořili jsme a realizovali projekt motoškoly Učme se přežít, kterou za deset let od roku 2010 prošlo na šest tisíc účastníků. Věříme, že touto soustavnou činností přispíváme k pokroku ve výuce. Bylo a je pro nás velkou ctí inspirovat také další motoškoly.

Za STOP NEHODÁM Vláďa Mašek
předseda z.s.

Naše aktivity
Realizujeme kurzy bezpečného ovládání motocyklu:

Motoškola a příprava pro úplné začátečníky, dříve než začnete s autoškolou - PředAutoškolou na vlastním stroji a nebo s možností zapůjčení tréninkového stroje ¾ motocyklu – ProPitbikestart.

Základní motoškola ProStart, ProScooter a navazující součást okruhových příp. volných a tréninkových jízd treninkPro. Pokračováním kurzu bezpečného ovládání motocyklu je navazující výcvik ProReal a okruhový na velkých autodromech ProLimit. Pro majitele endur a začínající motocrossaře nabízíme výcvik bezpečného ovládání endura ProEnduro a ostrý trénink ProCross. Aby přehled byl úplný je zde i část ryze závodní, akademie ProPitbike a ProRacing.

Nabízíme analýzu dopravních nehod a zajistíme právní pomoc

Spolupracujeme s renomovanými odborníky a institucemi.

Členství

Staň se členem a získej balík výhod!

Hlavním úkolem našeho sdružení je snižování dopravní nehodovosti na silnicích. Zaměřujeme se převážně na motocyklisty a pro ně připravujeme motoškoly různých úrovní. Rovněž se zasazujeme o kvalitnější a bezpečnou dopravní infrastrukturu, pracujeme na dopravních studiích a přinášíme nové poznatky o chování motocyklistů v různých jízdních režimech, přednášky atd.

Členství v z.s. STOP NEHODÁM je zcela dobrovolné a může mít charakter aktivní či pasivní. Každý člen může ovlivňovat dění spolku, spolupracovat na dalším rozvoji a tím přispět ke snižování nehodovosti.

01 Klubové tričko na Vaši adresu – zdarma
02 Možnost přivýdělku na základě dohody o provedení díla
03 Sleva - 5% z každé motoškoly ProStart
04 Sleva - 3% z každé motoškoly ProLimit
05 Sleva - 200,- Kč při zakoupení klubové asistenční karty ÚAMK
06 Předplatné motoristického časopisu
07 Sleva z uzavřeného pojištění až 5%

Klubová asistenční karta ÚAMK zajišťuje majiteli celoroční, dvacetičtyřhodinovou asistenci, pomoc na cestách, (v českém jazyce) pro vozidlo (motocykl či automobil do 3,5t), které se stane nepojízdné atp., na území české republiky a celé Evropy (viz. podmínky).

Výhodu označenou * získáváte pouze se zakoupením klubové celoroční asistenční karty ÚAMK.

Členem občanského sdružení se mohou stát všichni zájemci, fyzické či právnické osoby, kteří se jakýmkoli způsobem chtějí zapojit do dění občanského sdružení STOP NEHODÁM. Znamená to spolupracovat na přípravě a konání akcí, sběru a vyhodnocování dat, dokumentaci a zmapování nebezpečných úseků, tvorbě a vkládání aktuálních příspěvků na webové stránky, přípravou dotačních programů a financování aktivit sdružení atd.

Kontaktujte nás
Zaregistrujte se do našich kurzů Registrovat se
Partneři